Друзі часто запитують мене про хороші книжки. Отож, вирішила поділитись книгами, які мене вразили у 2016-му. Цікаво, а які книги вас вразили? Що порекомендуєте прочитати у 2017-му?

“Outliers” by Malcolm Gladwell

Автор, майстер сторітелінгу, у книзі аналізує формулу успіху. Чому одні люди відчувають себе успішними та зреалізованими, створюють додану цінність у суспільстві та живуть у достатку? А інші відчувають незадоволення життям чи нереалізованими? Чи це генетика? IQ? Чи удача?

Малкольм Гадвел досліджував життя видатних людей (напр. Біла Гейтса та the Beatles), щоб зрозуміти що їх об’єднує і таки докопався до істини – щоб досягнути успіху потрібно докласти багато зусиль, мати практики у обраній справі (може чути про правило 10 000 годин?), потрібно вміти скористатись сприятливими обставинами і … а далі не розповідатиму, рекомендую прочитати 🙂

Ось TED Гладвела з якого можна відчути його манеру подачі, міркування та структурування думок.

“Reinventing organizations” by Frederiс Laloux

Фредерік Лалу дивиться на розвиток організацій як на живі організми, які протягом життя проходять певні етапи розвитку свідомості та розфарбував кожен етап організаційної свідомості умовним кольором. До прикладу, оранжеві організації – це ті, які мають чітку ієрархію, посадові інструкції, плани виконання робіт та top-down спосіб прийняття рішень. Найцікавіше те, що ми стоїми на порозі до наступного стрибка у нову організаційну свідомість. Автор наводить приклади бірюзових організацій, які вже існують. У таких організаціях все побудовано на принципах самоорганізації, довіри до людини та самозарадності.

“Mindset. New Psychology of Success” by Carol Dweck

Психологиня з Гарварду, Керол Двек стверджує та експериментально підтверджує довгими роками досліджень, що люди демонструють два типи світогляду (mindset) – зростання (growth) та сталий (fixed). Обидва світогляди визначаються нашим ставленням до помилок, викликів, складних задач та загалом до розвитку і навчання. Ось TED авторки, у якому вона дає пораду, для стимулювання світогляду зростання

 “Нонсенс” Джеймі Голмз

Книга “Нонсенс” про те, наскільки людина прагне визначеності, особливо у ситуаціях невизначеності. Наш мозок запрограмований так, що шукає шаблони, порівнює їх з попереднім досвідом та “пропонує” рішення. Також мозок прагне забезпечити безпеку, тому в умовах невизначеності відчайдушно прагне визначеності. Секрет полягає в тому, щоб не ставати надто визначеними, адже тоді втрачається схильність до творчості. Але й щоб все не було надто невизначено, адже тоді надто багато невідомих, стресу, і, відповідно, людина не може функціонувати ефективно.

“Drive” by Dan Pink

У своїй книзі «Драйв» автор намагається розгадати формулу чому люди добре виконують свою роботу, що драйвить людей, що мотивує. Він знайшов три прості (на перший погляд) елементи. Автор стверджує, що запорукою до задоволення на роботі та до якісного її виконання є – автономія (autonomy), вдосконалення (mastery) та вища мета (purpose). Ось TED Дена Пінка:

“Правила розвитку мозку дитини” Джон Медіна

Я почала цікавитись нейробіологією та фізіологічними причинами емоцій, ставлень, навчання. Ця книга – це путівник по тому, як розвивається наш мозок від утроби матері і до 5-ти років.

І на завершення. Не зовсім книга, але досвід, який розвиває – дуже рекомендую курс «The Science of Everyday Thinking» на EdX англійською, або на Prometheus – “Наука повсякденного мислення” українською. Викладачі курсу, Джейсон та Мет, у дуже інтерактивному форматі розповідають у які когнітивні пастки може впасти кожна людина при прийняття рішень, як ми вчимось, про забобони та що заставляє людей у них вірити.

Мій to-read list на наступний рік

  • Jim Collins “Good to Great” (вже сто раз чула, що це класна книга про лідерство та про те, чому одним компаніям\організаціям вдається бути класними, а іншим лише добрими)
  • Daniel Kahneman “Thinking Fast and Slow” (автор розповідає про дві системи мислення швидку та повільну, швидка – це система, яка реактивна і «не думає», повільна – це система, яка включає багато когнітивних процесів, аналізує та видає рішення. Цікавість в тому, як людина вчиться, та стає експертом, коли над обробкою задач з певної галузі починає працювати не повільна, а швидка система)
  • Malcolm Gladwell “Tipping Point” та “Blink”
  • Dan Gilbert “Stumbling for Happiness”
  • Elizabeth Gilbert “Big Magic”
  • Dan Ariely “Honest Truth about (Dis)Honesty”

Гарного нам “читацького” 2017-го 🙂

 

 

Advertisements